ZHWCOMM CT-30 CT-06 CT-05 cleaver armatuur vezelmes FTTH Triple bedekt draad armatuur Gratis verzending

ZHWCOMM CT-30 CT-06 CT-05 cleaver armatuur vezelmes FTTH Triple bedekt draad armatuur Gratis verzending  €11.11
  • Modelnummer: CT-30
  • Merknaam: ZHWCOMM
  • Place of origin: china
  • Model Number: fiber holder

  • Soort Unit: stuk
  • Gewicht Pakket: 0.15kg (0.33lb.)
  • Afmeting Pakket: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)

ZHWCOMM CT-30 CT-06 CT-05 cleaver armatuur vezelmes FTTH Triple bedekt draad armatuur Gratis verzending specificaties
geschikt voor: CT-30 CT-06 CT-05 optische fiberCleaver
foto
Internation order de koper is verantwoordelijk voor alle invoerrechten en lokale belastingen. controleer bij uw douane alvorens uw aankoop. & Handling ik binnen 3 werkdag na ontvangst van de betaling. elk item is zorgvuldig verpakt om ervoor het wordt u in uitstekende staat. schip wereldwijd duurt ongeveer 16-28 werkdagen met tracking nummer gratis. We zullen dit item door HONGKONG POST, Normaal duurt het ongeveer 15-30 werkdagen naar Bestemming, we ook kan dit schip door EMS, DGM, SGP, CPAP aan wereldwijd. natuurlijk we kan voldoen aan klant verzoek, schip goederen door andere manieren, maar de vracht moet klant worden betaald.
opnieuw en Terugbetaling bereik als u niet ontvangen parcel beyond 35 dagen of een defect artikel of verkeerde item, pls contact via mail service, en Ik beloven zodra de situatie is bevestigd, we opnieuw of u terugbetalen. het is klanten verantwoordelijkheid betalen voor de Terugkeer verzendkosten onder elke omstandigheid. en zullen we niet accepteren terugkeer toepassing wanneer het buiten 14 dagen na het pakket ontvangen. en pls garantie dat de terugkeer item moet op originele staat. Contact Me ons bedrijf is een professionele fabriek in glasvezel apparatuur meer dan zeven jaar, we zijn overtuigd onze producten zal bevredigen. ik zal hier lossen uw problemen, dus welkom op me altijd. en Ik beloven, antwoord ik u in 24 werken business uur. ons doel is om u tevreden als klant en in terugkeer handhaven onze uitstekende reputatie.

Tags: Goedkoop ZHWCOMM CT 30 CT 06 CT 05 cleaver armatuur vezelmes FTTH Triple bedekt draad armatuur Gratis verzending, Hoge Kwaliteit ZHWCOMM CT-30 CT-06 CT-05 cleaver armatuur vezelmes FTTH Triple bedekt draad armatuur Gratis verzending, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers


  • Glasvezel Communicatie Gereedschap Enkele Bond AUA-30K Visual Fault Locator Glasvezel Test Pen Light 30 MW

    Glasvezel Communicatie Gereedschap Enkele Bond AUA-30K Visual Fault Locator Glasvezel Test Pen Light 30 MW

    enkele Bond AUA-30K Visual Fault Locator Glasvezel Test Pen Light 30 MW
    €14.17
  • KOMSHINE QX50-MS SM & MM Singlemode en Multimode 850nm + 1310/1550nm 21/19/28dB OTDR, Event blind zone <3 m

    KOMSHINE QX50-MS SM & MM Singlemode en Multimode 850nm + 1310/1550nm 21/19/28dB OTDR, Event blind zone <3 m

    KomShine QX50-MS Singlemode & Multimode SM & MM 850/1310/1550nm 21/19/28dB OTDR * schepen in 24 Uur via Fedex express * * kom met FC + SC + LC Adapters * * engels + Spaans Talen * * Testresultaten Analyze softeware * met een korte kenmerken:
    €2 594.22
  • Multimode SC, FC 12 core Distributie ODF ODF rack 48 plaat volledige met ODF eenheid lichaam meer aanpassen contact me

    Multimode SC, FC 12 core Distributie ODF ODF rack 48 plaat volledige met ODF eenheid lichaam meer aanpassen contact me

    Multimode SC, FC 12 core Distributie ODF ODF rack 48 plaat volledige met ODF eenheid lichaam meer aanpassen contact me voor aankoop, gelieve me voor meer detail, bedankt kan gebruiken voor de 48 Core: 132*483*290 3U over product: 1) Problemen zoals de
    €57.55

  • Ruiyan Glasvezel PON Power Meter 1310/1490/1550nm

    Ruiyan Glasvezel PON Power Meter 1310/1490/1550nm

    Ruiyan Glasvezel PON Power Meter 1310/1490/1550nm overzicht RY-P100 PON Power Meter is een verbeterde versie van RY-P3201 PON power meter. beoogt het de FTTx toepassing en onderhoud die niet alleen kan worden gebruikt om test en schatten de PON signalen tegelijkertijd
    €77.91
  • WS-F6700-CFC originele

    WS-F6700-CFC originele

    welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.
    €205.37
  • FPM200B Handheld Optische Power Meter-50 ~ 30dBm, Single mode, multimode CATV Netwerk

    FPM200B Handheld Optische Power Meter-50 ~ 30dBm, Single mode, multimode CATV Netwerk

    TARLUZ FPM200 Serie handheld Optical Power Meter, het kon maatregel insertion verlies voor single mode of multimode fiber kabels met FLS serie optische lichtbron precies. de Optische Power Meter kenmerken met goede verschijning, brede vermogen meetbereik, hoge nauwkeurigheid,
    €132.81
  • Delen